Умови використання
burger

Коли ми розробляли айдентику для міста-привида Поліське, ми розуміли – це лише перший крок у розкритті всієї правди про постраждалі міста та людей. Як тінь, що відступала під променями світла дронів, недомовки та брехня про трагедію також мають відступити, звільнивши місце правді.

Тій правді, про яку зняли маленьку короткометражку, що надихнула нас на створення айдентики. Тій правді символом якої стало місто Поліське, евакуйоване лише через 13 років після аварії на ЧАЕС. Тій правді, що була маловідома до цього року. А ми рухаємось далі.

Наш другий крок зробити те, що держава не змогла – спробувати визначити реальну кількість постраждалих внаслідок катастрофи на Чорнобильскій АЕС. Ми впевнені, це можна зробити навіть через роки. Це мета проекту «Поліське». І без вашої допомоги нам не впоратись.

Долучайтесь до діджитал проекту «Поліське». Сайт не просто база даних про осіб, що загибли чи втратили здоров’я. Це база даних, яку нам допоможете наповнити саме ви, щоб це місце, стало даниною пам’яті всім, кого торкнулась аварія на ЧАЕС.

Жодна тінь не зможе приховати правду.